HAKKIMIZDA

Doç.Dr. Mehmet GÜLER - Genel Cerrahi Uzmanı - Obezite ve Tip2 Diyabet Cerrahisi

Hacettepe Tıp Fakültesi mezunudur. Uzmalık eğitimini Başkent Üniversitesi Hastanesinde ve Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tamamlamıştır. Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalında Öğretim Üyesi olarak görev yapmıştır.

Yrd.Doç.Dr. Esin ŞANLI SAYIN - Endokrinoloji & Met. Hast. Uzmanı

Hacettepe Tıp Fakültesi mezunudur. 9 Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde İç Hastalıkları ihtisası, Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları üst ihtisası yapmıştır. 2007 yılında Amerika'da Cleveland Clinic'te uzmanlık sonrası çalışmalarda bulunmuştur.

Uzm.Dr. Fatma PÜRNEK AKIN - Anestezi & Reanimasyon Uzmanı

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur. Uzmanlık eğitimini Akdeniz Üniverisitesi Tıp Fakültesinde tamamlamış ve bunu takiben üç yıl aynı hastanede Anesteziyoloji ve Yoğun Bakım Uzmanı olarak görev yapmıştır. Organ Nakli, Kardiyovasküler Cerrahi, Pediatrik Cerrahi, Beyin Cerrahi, Obezite & Metabolik Cerrahi anestezi uygulamaları ve Yoğun Bakım alanlarında tecrübe sahibidir.

Dyt. Aysun YURDAKUL - Bariatrik Diyet & Beslenme Uzmanı

1997 yılında Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun olmuştur. Mezuniyet sonrası bir çok hastane ve klinikte Beslenme ve Diyet Uzmanı olarak görev yapmıştır. Bariatrik Cerrahi sonrası diyet konusunda kurs ve eğitimlere katılarak sertifika almıştır.

Hemş. Nihan YURT - Obezite Cerrahisi Koordinatörü

Lisans eğitimini 2005 yılında Marmara Üniversitesi Zeynep Kamil Sağlık Meslek Yüksekokulunda tamamlamıştır. Yüksek lisans eğitimine İstanbul Üniversitesi Florence Nightingale Hemşirelik Fakültesi Doğum ve Kadın Hastalıkları Hemşireliği Anabilim Dalında devam etmiştir.

Hemş. Gülcan ARSLAN - Servis Sorumlu Hemşiresi

Akdeniz Üniversitesi Hemşirelik Yüksekokulu mezunudur. 1992-2007 yılları arasında Antalya Eğitim & Araştırma Hastanesinde yoğun bakım ve acil hemşireliği, supervizör ve sorumlu hemşirelik görevlerinde bulunmuş, bu dönemde ayrıca Anadolu Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Sosyoloji bölümünde lisans eğitimini tamamlamıştır.

Uğur CENGİZ - Obezite Cerrahisi Hasta Danışmanı

Süleyman Demirel Üniversitesi Burdur Meslek Yüksekokulu mezunudur. 2015 yılında morbid obezite sorunu nedeniyle Doç.Dr.Mehmet GÜLER tarafından kendisine tüp mide ameliyatı uygulanmıştır. Yaklaşık 70 kiloya varan sağlıklı zayıflama sürecini takiben bu alana yönelmiştir. Halen Obezite Cerrahisi Hasta Danışmanı olarak çalışmaktadır.

op-dr-mehmet-gulerop-dr-mehmet-guler-obeziteobezite-tedavi-op-dr-mehmet-guler