HAKKIMIZDA

Prof.Dr. Mehmet GÜLER -Genel Cerrah-Obezite ve Tip2 Diyabet Cerrahisi

Prof.Dr. Mehmet GÜLER - Bariatrik & Metabolik Cerrahi

Hacettepe Tıp Fakültesi mezunudur. Uzmalık eğitimini Başkent Üniversitesi Hastanesinde ve Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tamamlamıştır. Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalında Öğretim Üyesi olarak görev yapmıştır. Medicalpark Antalya Hastanesinde Obezite Cerrahisi Kliniğinin kurucusudur.

Dyt. Aysun YURDAKUL - Bariatrik Diyet & Beslenme Uzmanı

Dyt. Aysun YURDAKUL

1997 yılında Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun olmuştur. Mezuniyet sonrası bir çok hastane ve klinikte Beslenme ve Diyet Uzmanı olarak görev yapmıştır. Bariatrik Cerrahi sonrası diyet konusunda kurs ve eğitimlere katılarak sertifika almıştır.

Hemş. Nihan YURT - Obezite Cerrahisi Koordinatörü

Obezite Koor. Hemş. Nihan YURT

Lisans eğitimini 2005 yılında Marmara Üniversitesi Zeynep Kamil Sağlık Meslek Yüksekokulunda tamamlamıştır. Yüksek lisans eğitimine İstanbul Üniversitesi Florence Nightingale Hemşirelik Fakültesi Doğum ve Kadın Hastalıkları Hemşireliği Anabilim Dalında devam etmiştir.

İrem GÜLER - Obezite Cerrahisi Hemşiresi

Bariatrik Cerrahi Hemşiresi

2020 yılında Hacettepe Üniversitesi Hemşirelik Fakültesinden mezun oldu. Aynı yıl Akdeniz Üniversitesi Hemşirelik Fakültesi Psikiyatri Hemşireliği Bölümünde yüksek lisans eğitimine başladı.

Aydan KAYACAN - Uluslararası Hasta İlişkileri

Uluslararası Hasta İişkileri

1994 yılında Akdeniz Üniversitesi Turizm ve Otelcilik Bölümünden mezun oldu. Antalya'daki birçok 5 yıldızlı otel ve seyahat acentasında satış müdürü olarak çalıştı.

Bir başlık ekleyin kopyası

Bir başlık ekleyin kopyası 2

Bir başlık ekleyin