OBEZİTE AMELİYATI İÇİN NEDEN BİZ?

1- CERRAHİ ALANINDA YÜKSEK TECRÜBEYE SAHİBİZ

Hekimlikte 29 yıllık, Cerrahide 21 yıllık, Obezite cerrahisinde 12 yıllık tecrübeye sahibiz.

Obezite ameliyatları genellikle mide, bazen de mide ve ince bağırsak üzerinden yapılan standart ameliyatlar gibi görünse de yapışıklıklar, anatomik farklılıklar, komplikasyonlarda durumdeğişir.

Bu zorlukları aşabilmek için cerrahın geçmişinde sadece obezite ameliyatı deneyimi olması yeterli değildir. Ayrıca karın içindeki tüm organlara yönelik kapalı ameliyatları da yapabilme deneyimi olması gereklidir. Ancak o zaman ameliyat güvenle uygulanabilir hale gelir.

Aylık 30'dan, yıllık 400'den fazla obezite ameliyatı yapan bir ekibiz.

Aynı zamanda karın içindeki tüm organların kapalı(laparoskopik) ameliyatları konusunda 20 yılı aşan geniş bir tecrübeye sahibiz.

2- AMELİYAT TEKNİĞİMİZ GÜVENLİ VE KONFORLU

Hastalarımız için ameliyat tekniğinde güvenlik artırıcı takviyeler ve tecrübemize dayalı kolaylıklar sağlıyoruz.

Obezite ameliyatlarını rutinde cerrahların çoğunun uyguladığı 5 delikten değil, daha konforlu olması için sadece 3 küçük delikten gerçekleştiriyoruz.webbiz

Rutinde cerrahların büyük çoğunluğunun kullandığı ve ameliyat sonrası oldukça ağrıya yol açan karaciğer retraktörü kullanmadan ameliyatı yapıyoruz.

Hastaya rahatsızlık verebilen idrar sondası ve dren kullanmıyoruz.

Daima yüksek kalitede orjinal tek kullanımlık ameliyat gereçleri (stapler vb.) kullanıyoruz.

Ameliyat sırasında ve 48 saat sonrasında rutin kaçak kontrolü yapıyoruz.

Mide yarası boyunca olabilecek sızma, kanama, kıvrılma gibi ihtimalleri azaltmak için tüm hastalarımıza rutin doku yapıştırıcı uyguluyoruz.

3- KURUMSAL BİR MERKEZDE ÇALIŞIYORUZ

HASTANE RESİMTürkiye'ye yayılmış olan 30 kadar hastanesiyle Türkiyenin en büyük özel hastane zinciri MLPCARE'e bağlı bir hastanede hizmet veriyoruz.

Sağlık Bakanlığı tarafından A sınıfında derecelendirilen 250 yataklı tüm tıbbı branşların olduğu tam donanımlı bir hastanede ameliyatlarımızı yapıyoruz. Türkiyenin en başta gelen turizm kentinde, aktif sağlık turizmi yapılan bir hastanede çalışıyoruz.

Organ Naklinden Onkolojiye, Açık Kalp Ameliyatlarından Kemik İliği Nakillerine kadar tüm ileri uzmanlık dallarında faaliyette olan bir sistem içinde bulunuyoruz.

Doç.Dr. Mehmet GÜLER 10 yıldır sabit kadrolu-tam zamanlı çalıştığı hastanede ameliyatlarını gerçekleştiriyor.

4- HASTALARIMIZIN İYİLİĞİ İÇİN YOL GÖSTEREN İLKELEMİZ VAR

- Hastalarımıza sevgi, saygı ve derin bir sorumluluk duygusuyla yaklaşmak

- Dünyadaki tıbbi gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip etmek ve uygulamak

- Çok yönlü ekip çalışmasıyla uluslararası tıbbi standartları karşılamak

- Tam donanımlı bir merkezde eksiksiz bir sağlık hizmeti sağlamak

- Bilimsel ve etik ilkelerden taviz vermeden çalışmak

5- AMELİYAT ÖNCESİ TÜM HASTALARIMIZA TAM CHECK UP UYGULUYORUZ

Obezite ameliyatları için uluslararası obezite cerrahisi birliklerinin belirlemiş olduğu standartları harfiyen yerine getiriyoruz.

Obezitenin tek başına izole bir sorun olmadığı, tüm vücudu etkileyen bir hastalık kompleksi olduğu gerçeğinden hareketle davranıyoruz. Ameliyat öncesi tüm hastalarımıza (birçok merkez tarafından atlanan) geniş check up programı uyguluyoruz.

Hastalarımız 7 ayrı branş (Kardiyoloji, Göğüs Hastalıkları, Gastroenteroloji, Endokrinoloji, Radyoloji, Genel Cerrahi, Anesteziyoloji) uzmanının kontrolünden geçiyor.

Bu sayede ameliyat sürecinde ve sonrasında olabilecek tüm ihtimalleri öngörebiliyoruz. Hiç bir kötü sürprize fırsat vermeden yapılacakların tamamını önceden programlamış şekilde yürütebiliyoruz.

6- OBEZİTE CERRAHİSİNE ÖZEL EKİBİMİZ SİZİ HİÇ YALNIZ BIRAKMIYOR

Gelişte havaalanına inişinizden dönüşte uçağa binişinize kadar ekibimiz daima size yardımcı oluyor.

İyi yetişmiş elemanlardan oluşan ekibimiz kolaylaştırıcı bir kılavuzluk ve sıcak konukseverlik sunuyor.

Hastanede tetkikler yapılırken daima yanınızda ekibimizden bir görevli var. Ameliyata girerken, ameliyathanede, ameliyattan çıkarken daima bir ekip üyesi arkadaşımız size eşlik ediyor.

Ekip üyeleri ameliyattan sonraki günlerde taburculuk sonrası beslenme ve yeni yaşam tarzınızın gerektirdiği kurallar konusunda ayrıntılı bilgilendirmeler yapıyor ve eğitimler veriyor.

Karşılaşılabilecek sorunlar, uyumu kolaylaştırıcı çözümler, ilaç, vitamin ve protein takviyelerin kullanımı tek tek anlatılıyor. Hastalara ayrıca bu eğitimlerle ilgi basılı broşürler veriliyor.

Ekip hastanede wi-fi ihtiyacından, döviz işlemlerine, alışverişten uçak check in işlemlerine kadar tüm ihtiyaçlarınızda size destek oluyor.

7- TAM KONAKLAMA SAĞLIYORUZ

Hastalarımız beş günlük sabit ameliyat sürecinin tamamını hastanede geçiriyor. Tek başlarına veya bir refakatçi ile birlikte tek kişilik odada kalıyor.

Refakatçiyle gelirse onun da hastanede konaklaması ve yemekleri de paket fiyat içinde karşılanıyor.

8- DÜNYA ÇAPINDA BİR TURİZM KENTİNDA HİZMET SUNUYORUZ

antalyageceTürkiye'nin turistik belgeli yatak kapsitesinin yarıya yakınına sahip bir kentte bulunuyoruz. Antalya doğasıyla tarihiyle gezilip görülecek yerleriyle her mevsim cazip imkanlar sunuyor.

Antalya dışından ve yurt dışından gelen hastalarımız ve yakınları her zaman turizmle içiçe bir kent olmanın imkanlarından yararlanıyor.

9- YÜKSEK KALİTEYİ ULAŞILABİLİR FİYATLARA SUNUYORUZ

Sabit paket fiyat uyguluyoruz.

Tüm check up tetkikleri doktor konsültasyonları ameliyat ilaç serum tedavileri konaklama refakatçi hepsi pakete dahil. Sadece ameliyat sonrası reçete edilen ilaçlar paket dışında.

Uygulanan işlem, gereç ve kalite açısından uluslararası yüksek standartlarda. Ancak paket fiyat daima Avrupa'daki ve İstanbul'daki benzer standartları sağlayan merkezlere göre çok hesaplı.

10- TABURCULUK SONRASI HASTALARIMIZLA BAĞIMIZI SÜRDÜRÜYORUZ

Hastalarımızı geçici müşteriler olarak değil kalıcı dostlarımız olarak görüyoruz.

Ameliyat öncesinde olduğu gibi taburculuk sonrasında da hastalarımız daima telefonla ve online olarak ekibimize ulaşabiliyor.

Ekip arkadaşlarımız periyodik olarak her bir hastamızı kontrol amacıyla telefonla arayarak takip ediyor. Hastalarımızın yeni yaşam tarzlarına uyum sağlamalarına sürekli destek oluyorlar.

TEDAVİNİZ TÜM YÖNLERİYLE EMİN ELLERDE

DAHA ÖNCEKİ YÜZLERCE HASTAMIZDA OLDUĞU GİBİ - LÜTFEN TIKLAYIN
*****
Doğrudan Bilgi Almak İçin Lütfen Arayın
0536 717 15 17

Bir başlık ekleyin kopyası

Bir başlık ekleyin kopyası 2

Bir başlık ekleyin